Dovolená a zájezdy Playa Del Carmen

Více o destinaci Playa Del Carmen

Playa Del Carmen je známé karibské letovisko s bílými plážemi a tyrkysovým mořem, nacházíející se jižně od Cancúnu. Centrum Playa del Carmen tvoří 5. Avenue dlouhá 1 km, kde najdete obchodní centra, bary, restaurace s typickou mexickou kuchyní, kavárny a bohatý noční život. Oblast je vhodná pro klidnou, odpočinkovou dovolenou.POTÁPĚNÍ - české potápěčské centrum Cenotes Control nabízí možnosti reefového potápění v okolí Playa del Carmen a Cozumelu a také potápění v podzemních cenotech (jeskyních) - povrchové vstupy do zatopených jeskynních systémů uprostřed džungle, které nejsou k vidění nikde jinde na světě. Možnost absolvování potápěčských kurzů od začátečníků až po jeskynní ...

Více o Playa Del Carmen

Dovolená Playa Del Carmen

Playa Del Carmen je známé karibské letovisko s bílými plážemi a tyrkysovým mořem, nacházíející se jižně od Cancúnu. Centrum Playa del Carmen tvoří 5. Avenue dlouhá 1 km, kde najdete obchodní centra, bary, restaurace s typickou mexickou kuchyní, kavárny a bohatý noční život. Oblast je vhodná pro klidnou, odpočinkovou dovolenou.

POTÁPĚNÍ - české potápěčské centrum Cenotes Control nabízí možnosti reefového potápění v okolí Playa del Carmen a Cozumelu a také potápění v podzemních cenotech (jeskyních) - povrchové vstupy do zatopených jeskynních systémů uprostřed džungle, které nejsou k vidění nikde jinde na světě. Možnost absolvování potápěčských kurzů od začátečníků až po jeskynní potápěče. Vše pod přímým vedením českých instruktorů. Nabízí se možnost potápění i pro nepotápěče!

Orientační ceny služeb Cavern Tour 110 USD/2 ponory (potápění v cenotech v limitech denního světla, viditelnost až 100 metrů), Reef Tour 85 USD/2 ponory (potápění do max. hloubky 30 m, viditelnost 15-30 m), Cozumel Tour 105 USD/2 ponory (potápění do max. hloubky 30 m v jedné z nejlepších potápěčských lokalit na světě), Cave Tour 150 USD/2 ponory (jeskynní potápění), Discover Scuba Diver 90 USD/1 ponor (30 min. teoretická lekce + 40minutový trénink potápěčských dovedností a jeden ponor), Šnorchlování v cenotech 50 USD/2-3 cenoty

Nabízená pobytová místa - Playa Del Carmen


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.
Vzhledem k ochranným opatřením v souvislosti s Covid -19 může být nabídka výletů omezena.