Korfu výlety

Okruh ostrovem Korfu

Celodenní výlet umožňuje jak poznání nejkrásnějších míst ostrova, tak i procházku hlavním městem. Prohlédnete si zámeček Achillion, který si nechala postavit rakouská císařovna Sissi. Uvidíte nádherné letovisko Paleokastritsa, o němž se říká, že patří mezi nejkrásnější na ostrově, a zastavíte se na přírodní vyhlídce Bella Vista, kde se vám naskytne jedinečný výhled na zátoky, klášter a ostrůvky v okolí. Součástí výletu je zastávka ve vesničce Makrades k zakoupení tradičních tradičních místních výrobků nebo suvenýrů.
Orientační cena: 34 € , dítě 17 €

Paxos a Antipaxos

Celodenní lodní výlet okolo západního pobřeží ostrova Paxos, odkud jsou vidět mořské útesy a jeskyně ve skalách. Na zastávce u pobřeží ostrova Antipaxos se můžete vykoupat v křišťálově čisté vodě modré laguny. Poslední zastávka je věnována prohlídce půvabného ostrovního městečka Gaios - hlavní ho města Paxosu.
Orientační cena: 34 €, dítě 17 €

Aqualand

Aqualand na Korfu patří svou rozlohou k největším vodním parkům v Evropě. Milovníci vodních radovánek jistě ocení obří skluzavky, tajuplné černé díry a atrakce zvané Kamikadze nebo Líná řeka. V Aqualandu, který nabízí i restaurace, kavárny a další zázemí, si na své přijdou klienti všech věkových kategorií.
Orientační cena: 36 €, dítě 26

Výlet do Albánie

Autobus vás vyzvedne ráno u hotelu a odveze do přístavu, odkud po hodině plavby dorazíte do albánského městečka Agia Saranda. Součástí výletu je také prohlídka archeologického naleziště v Butrintu, zapsaného na seznamu UNESCO.
Orientační cena: 62 €, dítě 36 €

Městečko Parga a ostrov Paxos

Plavba na řeckou pevninu do městečka Parga. Můžete se tu projít po městečku, vykoupat anebo posedět v místní kavárně. Odpoledne strávíte na krásném ostrově Paxos, obklopeném křišťálově čistým mořem.
Orientační cena: 34 €, dítě 17 €

Barbeque z Kassiopi

celodenní lodní výlet (pouze z letovisek na severu ostrova)
Na Erikussu vyplujeme z přístavu Imerolia u Kassiopi. Pojedeme okolo pobřeží letovisek sv. Spyridion, Acharavi, Roda a Sidari. Z moře je na pobřeží a letoviska, která možná znáte, jiný pohled.
Zakotvíme na jednom ze tří nejzápadnějších ostrůvků celého Řecka. Pláž v Erikusse je písečná a moře mělké. Můžete se slunit, plavat a můžete také jít na procházku po ostrově. Najdete otevřené restaurace a bar. Mezitím se připraví BBQ. Grilované kuřecí maso nebo suvlaki s rýží, tzatziki, řeckým salátem. K tomu chleba a nakonec ovocný salát. Během jídla se podává zdarma víno a džusy.
Na pláži jsou k zapůjčení lehátka a slunečníky. Je pravděpodobné, že během cesty uvidíme delfíny.
Orientační cena: 33 €, dítě 19 €

Ostrov Korfu - pláž Řecko, Korfu, Dassia, Grecotel Corfu Imperial,bazén Řecko, Korfu, Dassia, Grecotel Corfu Imperial