Dovolená a zájezdy Spojené Arabské Emiráty

Více o destinaci Spojené Arabské Emiráty

Hlavním městem je Abú Dhabi, země vznikla v roce 1971 a je rozdělena do 7 emirátů. Celkem zde žijí 4 milióny lidí, oficiálním jazykem je arabština a státním náboženstvím islám, místní měnou je dirham. Většinu území pokrývají pouště. Jedinečné možnosti pro obchodníky, kteří se zde mohou prezentovat na odborných veletrzích či uspořádat vlastní firemní akce.Proč navštívit Spojené Arabské Emiráty ? Celoročně teplé klima s minimem dešťových srážek, čisté moře, pláže s bílým pískem, naprostá bezpečnost a perfektní infrastruktura. Alkoholické nápoje se bez problémů podávají většinou ve všech hotelových restauracích mimo emiráty Sharjah a Khorfakkan. Bezstarostný pobyt v Emirátech vám ...

Více o Spojené Arabské Emiráty

Dovolená Spojené Arabské Emiráty

Hlavním městem je Abú Dhabi, země vznikla v roce 1971 a je rozdělena do 7 emirátů. Celkem zde žijí 4 milióny lidí, oficiálním jazykem je arabština a státním náboženstvím islám, místní měnou je dirham. Většinu území pokrývají pouště. Jedinečné možnosti pro obchodníky, kteří se zde mohou prezentovat na odborných veletrzích či uspořádat vlastní firemní akce.

Proč navštívit Spojené Arabské Emiráty ?

Celoročně teplé klima s minimem dešťových srážek, čisté moře, pláže s bílým pískem, naprostá bezpečnost a perfektní infrastruktura. Alkoholické nápoje se bez problémů podávají většinou ve všech hotelových restauracích mimo emiráty Sharjah a Khorfakkan. Bezstarostný pobyt v Emirátech vám zpříjemní zkušení česky mluvící delegáti žijící v Dubaji.

Doprava

Lety do Emirátů jsou zajištěny přímými lety z Prahy s leteckou společností EMIRATES nebo Smart Wings, s leteckou společností SWISS s přestupem v Curychu, s leteckou společností Austrian Airlines s odletem či přestupem ve Vídni a s leteckou společností Turkish Airlines s přestupem v Istanbulu. Doporučujeme kombinovat pobyt v Dubaji s pobytem na Srí Lance a na Maledivách.


NEJVÝZNAMNĚJŠÍ VELETRHY
Media & Marketing - listopad
The Big 5 Show - stavebnictví - listopad

Nabízená pobytová místa - Spojené Arabské Emiráty


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.
Vzhledem k ochranným opatřením v souvislosti s Covid -19 může být nabídka výletů omezena.