Dovolená a zájezdy Koh Lanta

Více o destinaci Koh Lanta

Ko Lanta je jedním z 52 ostrovů provincie Krabi a je součástí národního mořského parku. Téměř 25 kilometrů panenských pláží a především západní strana nabízejí jedno z nejromantičtějších míst v Thajsku. Malé rodinné resorty jsou vybudovány v přírodním stylu. Jetu několik rybářských vesnic, kokosové a banánovníkové plantážej sou lemovány hustým deštným tropickým pralesem a horami. Nedaleké korálové ostrovy nabízejí perfektní podmínky pro potápění.Česká potápěčská základna, působící na ostrově, zajistí plavbu rychlým člunem za 80 minut na jednu z nejkrásnějších lokalit světa - Hin Daeng a Hin Muang s viditelností až 40 metrů. Zde je možné pozorovat manty a nádherné korálové útesy. ...

Více o Koh Lanta

Dovolená Koh Lanta

Ko Lanta je jedním z 52 ostrovů provincie Krabi a je součástí národního mořského parku. Téměř 25 kilometrů panenských pláží a především západní strana nabízejí jedno z nejromantičtějších míst v Thajsku. Malé rodinné resorty jsou vybudovány v přírodním stylu. Jetu několik rybářských vesnic, kokosové a banánovníkové plantážej sou lemovány hustým deštným tropickým pralesem a horami. Nedaleké korálové ostrovy nabízejí perfektní podmínky pro potápění.
Česká potápěčská základna, působící na ostrově, zajistí plavbu rychlým člunem za 80 minut na jednu z nejkrásnějších lokalit světa - Hin Daeng a Hin Muang s viditelností až 40 metrů. Zde je možné pozorovat manty a nádherné korálové útesy. Lze také vyzkoušet lov mečounů, trekkingovou výpravu do džungle a podniknout výpravu na slonech k jeskyním. Phi Phi Islands se nachází v dosahu 1,5 hodiny plavby lodí. Pohodový ostrov je opravdovým rájem pro ty, kdo touží po klidu a po izolaci od okolního světa. Pláž Hat Khlong nabízí bezkonkurenční výhledy na Phi Phi Islands a nádherné západy slunce.

Doprava

Z letiště Krabi se na ostrov Ko Lanta dostanete za 2 hodiny autem včetně trajektu lodí. Ostrov Ko Lanta doporučujeme kombinovat s pobytem na ostrově Phuket, Krabi či Phi Phi.

Orientační ceny služeb půjčení motocyklu 5 USD/den, dopolední výlet ostrovem 10 USD, 3denní potápěčský kurz PADI 220 USD v češtině, výlet na okolní korálové ostrovy 12 USD, půldenní potápění se dvěma ponory 50 USD s českými potápěči, celodenní výlety na Ko Tarutao nebo Ko Lipe 15 USD

Nabízená pobytová místa - Koh Lanta


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.
Vzhledem k ochranným opatřením v souvislosti s Covid -19 může být nabídka výletů omezena.