Dovolená a zájezdy Thajsko

Více o destinaci Thajsko

Království, které si po staletí udrželo nezávislost a svobodu, se nazývalo Siam. Skvěle fungující služby, perfektní infrastruktura, úžasné pláže a moře, tropická vegetace, přátelské obyvatelstvo, buddhistická architektura, výborné jídlo a nepřekonatelný noční život jsou základními atributy sedmdesátimiliónového Thajska.Proč navštívit právě Thajsko? Díky několika českým delegátům tu lze poskytnout maximální úroveň služeb v češtině s individuálním servisem a garantovat evropský standard služeb v destinacích: Bangkok, Cha Am/Hua Hin, Pattaya, Ko Samui, Ko Tao, Phuket a Ko Lanta, ale také na okruzích ve středním a severním Thajsku. Doprava Pro lety do Thajska lze kromě ...

Více o Thajsko

Dovolená Thajsko

Království, které si po staletí udrželo nezávislost a svobodu, se nazývalo Siam. Skvěle fungující služby, perfektní infrastruktura, úžasné pláže a moře, tropická vegetace, přátelské obyvatelstvo, buddhistická architektura, výborné jídlo a nepřekonatelný noční život jsou základními atributy sedmdesátimiliónového Thajska.

Proč navštívit právě Thajsko?

Díky několika českým delegátům tu lze poskytnout maximální úroveň služeb v češtině s individuálním servisem a garantovat evropský standard služeb v destinacích: Bangkok, Cha Am/Hua Hin, Pattaya, Ko Samui, Ko Tao, Phuket a Ko Lanta, ale také na okruzích ve středním a severním Thajsku.

Doprava

Pro lety do Thajska lze kromě základních vypsaných programů zajistit i různé kombinace termínů a služeb na libovolný počet dní s individuálními odlety z Prahy/Vídně v jakýchkoliv zvolených termínech na pravidelné lince.

Lze také zajistit pouze letenku nejen do Bangkoku, ale i na lety do cílových destinací.

Nabízená pobytová místa - Thajsko


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.
Vzhledem k ochranným opatřením v souvislosti s Covid -19 může být nabídka výletů omezena.