Dovolená a zájezdy Koh Samui

Více o destinaci Koh Samui

Ostrov Ko Samui s rozlohou 25 x 21 km je třetím největším ostrovem v Thajsku. Specifické mikroklima ostrova umožňuje návštěvu po celý rok bez nebezpečí trvalejších dešťů, s výjimkou listopadu. Ostrov je často vítanou zastávkou před cestou na sousední Ko Phangan a Ko Tao (Želví ostrov - nejlepší místo na potápění v Siamském zálivu). Ko Samui je jedním z 80 ostrovů mořského národního parku Ang Thong, z nichž je osídleno pouhých šest. Najdete zde vápencové skály, jeskyně a laguny. Ostrov je znám nejen svými plantážemi kokosových palem, tropickým ovocem, ale také nádherným vnitrozemím. Proč navštívit Ko Samui ? Skvělou ostrovní pohodu vytváří přátelské obyvatelstvo a především ...

Více o Koh Samui

Dovolená Koh Samui

Ostrov Ko Samui s rozlohou 25 x 21 km je třetím největším ostrovem v Thajsku. Specifické mikroklima ostrova umožňuje návštěvu po celý rok bez nebezpečí trvalejších dešťů, s výjimkou listopadu. Ostrov je často vítanou zastávkou před cestou na sousední Ko Phangan a Ko Tao (Želví ostrov - nejlepší místo na potápění v Siamském zálivu).

Ko Samui je jedním z 80 ostrovů mořského národního parku Ang Thong, z nichž je osídleno pouhých šest. Najdete zde vápencové skály, jeskyně a laguny. Ostrov je znám nejen svými plantážemi kokosových palem, tropickým ovocem, ale také nádherným vnitrozemím.

Proč navštívit Ko Samui ?

Skvělou ostrovní pohodu vytváří přátelské obyvatelstvo a především stylové resorty, citlivě ukryté v tropické vegetaci pod palmami. Je tu několik malých rybářských vesniček a panenská džungle s horskými řekami a vodopády, socha dvanáctimetrového zlatého Buddhy, tropická ZOO a 18jamkové golfové hřiště. Zajímavá je projížďka na slonech ve vnitrozemí, pozorování motýlů a orchidejí. Pro ty, kdo vyhledávají noční život, je tu 5 km dlouhá Chaweng Beach a nejoblíbenější klub Green Mango a především Reggae pub. Doporučujeme restaurace přímo na pláži, kde se každý večer podávají čerstvé plody moře. Sousední 3,5 km dlouhá Lamai Beach nabízí perfektní podmínky pro koupání a čilý noční život. V hlavním městě Nathon na severu ostrova jsou banky, obchody, trhy s ovocem a zeleninou a přístav pro trajekty, které spojují ostrov s Malajským poloostrovem.

Doprava

Na ostrov ležící v Siamském zálivu 650 km jižním směrem od Bangkoku se dostanete po 60 min. letu z Bangkoku či Pattaye nebo 35 min. z Phuketu či Krabi.Na Ko Samui se o vás bude starat český delegát.

Orientační ceny výletů a služeb potápění - dva ponory 42 USD/den, trekking na slonech v džungli 14 USD/1,5 hodiny, výlet lodí Ko Tao 22 USD, výlet lodí Ko Pha Ngan 10 USD, hadí, opičí, motýlí farma 2 USD, thajský box 20 USD, rybaření 20 USD, farma perel 20 USD, tradiční thajské masáže 20 USD, půjčení auta 19 USD/den, motocyklu 4 USD/den, horského kola 5 USD/den, Ang Thong - mořský národní park 40 USD

Nabízená pobytová místa - Koh Samui


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.
Vzhledem k ochranným opatřením v souvislosti s Covid -19 může být nabídka výletů omezena.