Dovolená a zájezdy Grand Baie

Více o destinaci Grand Baie

Grand Baie na severu ostrova je v současné době největším plážovým letoviskem Mauritia. Původně menší rybářská vesnička má dnes pěknou plážovou promenádu, lemovanou restauracemi, bary, diskotékami a obchody. Krásné dlouhé pláže a průzračně čisté moře, které láká aktivní návštěvníky k potápění a provozování pestré nabídky vodních sportů. Vzdálenost od hlavního města Port Louis je15 kilometrů.Orientační ceny výletů Tropical Fascination 56 EUR (Port Louis + Pamplemouses + nákupy), Mystical South 59 EUR (město Curepipe jih ostrova), Safari 55 EUR (celodenní výlet s obědem) Miniature Eden 63 EUR (ostrov Ile-aux-Cerfs) Wild Adventure 61 EUR (celodenní výlet s obědem), Tea Route 73 EUR ...

Více o Grand Baie

Dovolená Grand Baie

Grand Baie na severu ostrova je v současné době největším plážovým letoviskem Mauritia. Původně menší rybářská vesnička má dnes pěknou plážovou promenádu, lemovanou restauracemi, bary, diskotékami a obchody. Krásné dlouhé pláže a průzračně čisté moře, které láká aktivní návštěvníky k potápění a provozování pestré nabídky vodních sportů. Vzdálenost od hlavního města Port Louis je15 kilometrů.

Orientační ceny výletů Tropical Fascination 56 EUR (Port Louis + Pamplemouses + nákupy), Mystical South 59 EUR (město Curepipe & jih ostrova), Safari 55 EUR (celodenní výlet s obědem) Miniature Eden 63 EUR (ostrov Ile-aux-Cerfs) Wild Adventure 61 EUR (celodenní výlet s obědem), Tea Route 73 EUR (celodenní výlet s obědem), Blue Safari 130 EUR (chůze po mořském dně).

Nabízená pobytová místa - Grand Baie


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.
Vzhledem k ochranným opatřením v souvislosti s Covid -19 může být nabídka výletů omezena.