Dovolená a zájezdy Ostrov La Digue

Více o destinaci Ostrov La Digue

La Digue je čtvrtým největším ostrovem Seychel, rozkládá se asi 40 kilometrů od ostrova Mahé a jen 6,5 kilometrů od Praslinu. Ostrov La Digue s rozlohou asi 11 km², je často označován jako nejhezčí z celého souostroví Seychel. Vzhledem k malé rozloze ostrova tu nebylo vybudováno mnoho hotelů, takže tu dosud najdete klidná romantická místa. Nejkrásnější pláže, včetně známé Anse Source d'Argent, jsou na jihozápadě ostrova.

Více o Ostrov La Digue

Dovolená Ostrov La Digue

La Digue je čtvrtým největším ostrovem Seychel, rozkládá se asi 40 kilometrů od ostrova Mahé a jen 6,5 kilometrů od Praslinu. Ostrov La Digue s rozlohou asi 11 km², je často označován jako nejhezčí z celého souostroví Seychel.
Vzhledem k malé rozloze ostrova tu nebylo vybudováno mnoho hotelů, takže tu dosud najdete klidná romantická místa. Nejkrásnější pláže, včetně známé Anse Source d'Argent, jsou na jihozápadě ostrova.

Nabízená pobytová místa - Ostrov La Digue


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.

Orientační ceny pronájmu auta


Cestovní kancelář Greece Tours nezprostředkovává pronájem aut a nenese za něj zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka pronájmu aut i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.